На минулому тижні Одесу відвідав заступник міністра охорони здоров'я України Едем Адаманов з метою ознайомлення з новими можливостями міської клінічної лікарні № 11.
Лікарня нещодавно відкрила нове сучасне кардіологічне відділення, яке обладнано найсучаснішими технологіями. Це важливий крок для розвитку кардіологічної служби в регіоні та покращення доступу пацієнтів до медичних послуг.
Планується розширення можливостей діагностики, оскільки лікарня № 11 є важливим закладом для надання допомоги при складних травмах.
Саме тому під час візиту відбулася оцінка приміщень для встановлення МРТ - важливого обладнання, яке дозволить:
- швидко та точно діагностувати ушкодження у пацієнтів з травмами;
- поліпшити якість травматологічної діагностики;
- забезпечити безперервність лікувального процесу без необхідності переведення пацієнтів до інших установ;
- збільшити можливості для термінової та планової нейродіагностики.
«Введення МРТ в експлуатацію стане важливим кроком, що підсилить роль лікарні № 11 як провідного медичного центру для надання високоспеціалізованої допомоги жителям Одеси та її гостям», - зазначила директорка Департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради Олена Колоденко.